Five Lines Poker

Five Lines Poker je variace klasické Video Poker hry s rozšířenými funkcemi. Nabízí 5 sloupců a 3 řádky s 15-ti kartami, 5 výherních linií a volitelnou hazardní hru RISK.
 
 
 

Pravidla hry:
Hru je možné spustit pouze při dostatečné sumě v políčku KREDIT pro zvolenou sázku. Minimální a maximální sázka je závislá na nastavení serveru a na současných právních podmínkách a předpisech země, ve které se nacházíte. Totéž platí pro maximální možnou výhru.
Hra se hraje se standardní karetní sadou s podobným designem jako klasická "whistova" karetní sada o celkovém počtu 52 karet (bez žolíků) rozdělených do čtyř barev s hodnotami 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, J (kluk), Q (královna), K (král), A (eso). Po zvolení libovolné výše sázky v políčku SÁZKA a stlačení tlačítka START se tato částka odečte u každé nové hry z kreditu v políčku KREDIT a hra probíhá rozdáním 15 karet v rozložení 3 řádků a 5 sloupců na jedno herní kolo. Karty jsou automaticky znovu zamíchány před každým herním kolem. Všechny vítězné kombinace jsou kalkulovány ve trěch směrech: zleva doprava, zprava doleva a ze středu. Výhry jsou vypláceny pouze v případě, když je výherní kombinace součástí jedné z 5-ti výherních linií. Vyplácena je pouze nejvyšší výhra z výherní kombinace pro každou výherní linii. Výherní kombinace jsou založeny na pravidlech, která jsou standardem u všech variant pokeru.

Seznam výherních kombinací s koeficientem výhry:

POSTUPKA V BARVĚ
Straight Flush
J 10 9 8 7
J 10 9 8 7
VÝHRA: 100 x Sázka
ČTVEŘICE
Four of a Kind
6 6 6 6 A
6 6 6 6 A
VÝHRA: 25 x Sázka
DVOJICE A TROJICE
Full House
5 5 5 8 8
5 5 5 8 8
VÝHRA: 8 x Sázka
BARVA
Flush
A J 10 6 3
A J 10 6 3
VÝHRA: 4 x Sázka
POSTUPKA
Straight
9 8 7 6 5
9 8 7 6 5
VÝHRA: 3 x Sázka
TROJICE
Three of a Kind
3 3 3 Q 2
3 3 3 Q 2
VÝHRA: 2 x Sázka
DVA PÁRY
Two Pair
K K 9 9 J
K K 9 9 J
VÝHRA: 1 x Sázka

Funkce tlačítek:

Hlavní hra
START - začátek hry
AUTOSTART - automatická hra (lze nastavit a upravit v Nastavení v Info panelu)
STOP - ukončit automatickou hru
SÁZKA - změnit sázku
MAX. SÁZKA - navýšení sázky na úplné maximum
ZPĚT - návrat do hry
RISK - hazardní hra s extra multiplikátorem výhry
VZÍT - připsání výhry do kreditu
< Zpět (horní-levý roh) - návrat do hlavní nabídky her, průběh hry zůstane nezměněn
Info panel
NASTAVENÍ - možnosti nastavení hry
NÁPOVĚDA - náhled výher dle výše sázky a jejím násobku
PRAVIDLA - pravidla hry
VYPLATIT - vyplacení kreditu
 
 

Teoretická průměrná návratnost pro hráče (RTP) je 95% a představuje dlouhodobou očekávanou percentuální návratnost ze hry, která byla vypočtena nezávislou testovací společností. Tato hra je ve shodě s požadavky zákona č. 202/90 Sb. „O loteriích a jiných podobných hrách“ ve znění pozdějších předpisů a prováděcích předpisů, vydaných Ministerstvem financí ČR, v plném znění.

Podpora